Soldiers of Light
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Soldiers of Light

Welcome
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Training SoL Team
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 7:09 am Scris de SoL.B3b3L

» Masini
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 9:03 pm Scris de adre

» Eroul Preferat
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 9:02 pm Scris de adre

» Sucuri
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 8:58 pm Scris de adre

» ASP - SoL [Dota.Fr]
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 5:47 am Scris de Sadium

» uS. - SoL [Dota.fr]
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 5:46 am Scris de Sadium

» >> [idLe]-Iftimi^
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 4:50 pm Scris de Sadium

» Cum sa intrii in SoL
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 4:43 pm Scris de Sadium

» SoL in Dota.fr
Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 5:29 am Scris de Sadium

Statistici
Avem 40 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Cronos^^

Membrii nostri au postat un numar de 142 mesaje în 35 subiecte
Sondaj
Top postatori
Sadium (62)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
SoL.UlTr4 (13)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
SoL.pkwwer0939 (8)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
SoL.SaintAndSoldier (7)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
SoL.gafa (5)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
BkP-_-Lotus (5)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
SoL.B3b3L (4)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
SoL.b00St^Me (4)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
SoL.d1on1sos (4)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 
Mumia^ (3)
Discutii cu membrii clanului Vote_lcapDiscutii cu membrii clanului Voting_barDiscutii cu membrii clanului Vote_rcap 

 

 Discutii cu membrii clanului

In jos 
+5
SoL.KiLl_yOuU_nOOb
SoL.gafa
SoL.Midnight_dvl.
SoL.UlTr4
Sadium
9 participanți
AutorMesaj
Sadium
Admin
Admin
Sadium


Mesaje : 62
Puncte : 51017
Reputatie : 161
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 36
Localizare : Romania

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:34 am

Model


In acest thread , puteti vorbi cu unul din membrii clanului SoL


Titlul subiectului trebuie sa contina numele jucatorului cu care ai dorii sa vorbesti.

-Va rugam sa asteptati pana in momentul in care Jucatorul are timpul necesar sa va raspuna la intrebarile voastre.
-Daca textul sau intrebarea pe care ai pus-o contine injurii vei primii ban to post.

Sus In jos
https://soldiersoflight.forumgratuit.ro
SoL.UlTr4

SoL.UlTr4


Mesaje : 13
Puncte : 50491
Reputatie : 10
Data de inscriere : 17/07/2010
Varsta : 36
Localizare : Romania

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: felicitari   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeSam Iul 17, 2010 3:34 am

nu am gasit alt thread sa va felicit.

foarte tare forumul:P

gg, tineti tot asa. Very Happy
Sus In jos
Sadium
Admin
Admin
Sadium


Mesaje : 62
Puncte : 51017
Reputatie : 161
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 36
Localizare : Romania

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeDum Iul 18, 2010 4:36 am


Nu-i nici o problema , mersi Ultr4 .
Sus In jos
https://soldiersoflight.forumgratuit.ro
SoL.Midnight_dvl.




Mesaje : 2
Puncte : 50431
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/07/2010

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 5:13 am

dc nu incercam sa marim capacitatea clanului, din caute stiu eu e de 25....hai sa-l facem mai popular...ce parere aveti ..

si cat costa..sa facem asta?:-? are cineva idee ....


PS: e 12:10 si ma plictisesc dupa ce a cazut FAITH la CW ...in minutul 5,oricum eram own-ati deci nu am ce sa-i zic decat multumesc...faith ..faci o treaba foarte buna pt clan...iti sunt recunoscator..
Sus In jos
SoL.gafa




Mesaje : 5
Puncte : 50497
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/07/2010

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 3:30 am

Credeti-ma, cand o sa avem nevoie de locuri in clan o sa apara...
Macar sa nu avem noi loc sa ii invitam pastia Smile)
Sus In jos
SoL.KiLl_yOuU_nOOb

SoL.KiLl_yOuU_nOOb


Mesaje : 1
Puncte : 50492
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 28

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 3:46 am

si ce se discuta aici??
Sus In jos
http://xsite.homeip.net
SoL.dttsomh




Mesaje : 1
Puncte : 50492
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/07/2010

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 4:18 pm

kill you......... Mad noob. Basketball
Sus In jos
SoL.pkwwer0939

SoL.pkwwer0939


Mesaje : 8
Puncte : 50477
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Greece

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 1:42 am

aaaaaaaa Dc nu avem si noi vre-o fata prin Clan ?:> Rolling Eyes Laughing Only baieti ...fetele gandesc alt fel poate dau niste ideii noi Very Happy Very Happy lol!
Sus In jos
http://google.ro
SoL.UlTr4

SoL.UlTr4


Mesaje : 13
Puncte : 50491
Reputatie : 10
Data de inscriere : 17/07/2010
Varsta : 36
Localizare : Romania

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: logo   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 3:22 am

Discutii cu membrii clanului Sol2copy
de la mine pt voi. is curios ce parere aveti. Smile
Sus In jos
Ghost.Of.Sparta




Mesaje : 2
Puncte : 50344
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/07/2010

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: GOOD ^_^   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 2:35 am

foarte tare !! va felicit :bounce: !!!
Sadium sunt bLgTerroR un vechi tovaras de dota :> GEGE
Sus In jos
Sadium
Admin
Admin
Sadium


Mesaje : 62
Puncte : 51017
Reputatie : 161
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 36
Localizare : Romania

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 2:43 am

xD hi dude !
Sup ? xD
Sus In jos
https://soldiersoflight.forumgratuit.ro
Ghost.Of.Sparta




Mesaje : 2
Puncte : 50344
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/07/2010

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: xD   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeDum Aug 01, 2010 5:04 am

y y^_^ poate fac si eu un request sa intru in clan :> joc si vs 1 player daca e nevoie xaxa xD
Sus In jos
SoL.B3b3L




Mesaje : 4
Puncte : 50188
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/08/2010

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeJoi Sept 30, 2010 10:19 pm

UNDE NE ANTRENAM SI NOI....NAM JUCAT DECAT UN MECI CU CLANUL? AM SKYPE SI MESSENGER DC NU JUCAM INK NU MAI CAUTA NIMENI SA NE ANTRENAM...d c?
Sus In jos
Sadium
Admin
Admin
Sadium


Mesaje : 62
Puncte : 51017
Reputatie : 161
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 36
Localizare : Romania

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeJoi Sept 30, 2010 11:58 pm

Noi cand jucam un meci , imposibil sa nu fim 2 cel putin . Avem o conferinta pe skype , iar cand jucam , vorbim acolo cand si unde.
Scrie-mi un pm cu adresa ta de skype.
Sus In jos
https://soldiersoflight.forumgratuit.ro
SoL.B3b3L




Mesaje : 4
Puncte : 50188
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/08/2010

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 5:46 am

Sadium a scris:
Noi cand jucam un meci , imposibil sa nu fim 2 cel putin . Avem o conferinta pe skype , iar cand jucam , vorbim acolo cand si unde.
Scrie-mi un pm cu adresa ta de skype.
bely_b3b3l skype
b3b3l18 yahoomess
Sus In jos
Sadium
Admin
Admin
Sadium


Mesaje : 62
Puncte : 51017
Reputatie : 161
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 36
Localizare : Romania

Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 11:36 pm

Done.
Sus In jos
https://soldiersoflight.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Discutii cu membrii clanului Empty
MesajSubiect: Re: Discutii cu membrii clanului   Discutii cu membrii clanului Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii cu membrii clanului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Membrii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Soldiers of Light :: SoL Clan-
Mergi direct la: